Name:
Pass:

HOME
 
MTB
 
CLIMBING
 
SKIALP
 
SPINNING

sponzořiodkazy
NOVINKY   ČLÁNKY   GALERIE   STAHUJ   FORUM   TEAM 
 
Články:

19.7.2006 Přes 3 vrchy Vysočiny 2006

V sobotu 15.7.2006 se konal 5. ročník našeho téměř domovského maratonu s názvem Přes 3 vrchy Vysočiny. Startovalo se jako vždy v Horní Cerekvi a hlavní závody se odehrávaly na tratích 80 a 55km.

Všechny závodníky čekalo hned od startu stoupání směrem na jih až na první vrch Javořici (836m). Poté se trať stočila zpět na sever a dovedla bajkery až do Batelova, kde se krátká trať odpojila směrem na Novou Bukovou a zpět do Horní Cerekve. Závodníky na dlouhé trati však ještě čekal kopec Čeřínek (761m) a nakonec vrch Křemešník (765m). Odtud již závodníci dosvištěli do cíle.

Sestava našeho teamu byla na letošním ročníku silně oslabena. Pro řezné zranění na lítku nemohl na start nastoupit Kani a Jirku pro změnu přepadla v tropických vedrech angína. Již zanedbatelným oslabením bylo pak moje selhání z logistických důvodů. Proč nejela rodina Šilerova mi není známo a vedení teamu bude jistě žádat přijatelné vysvětlení. Naopak naše barvy posílila nová krev, když se do závodu na 30km přihlásil Píví a Vojta. Ve výsledkové listině se objevili na pěkném 12. a 13. místě. Škoda jen, že špatně vyplnili název týmu.

Ale ani ostatní zástupci našich barev neodjeli špatný závod. Pepa podstoupil neuvěřitelný boj s Pavlem Příborským a Pamelou Anderson a po velmi namáhavých 80km ve vysokém tempu projel cílem mezi nimi na 99. (resp. 49.) místě. Můžeme mu tedy gratulovat k velmi cennému umístění v první stovce závodníků!

Dobře se jelo i Tomasovi na krátké trati. Jeho 154. (resp. 45.) místo znamená umístění v první polovině všech závodníků na krátké trati a ve své kategorii dojel dokonce ještě lépe než Pepa!!!

Naše ženy byly jak jsem se již zmínil, také oslabeny. A to o jednu z našich nejúspěšnějších sběratelek medailí Věru. Startovala tedy pouze Monika na krátké a Hanka na dlouhé trati. Jak jsme si již zvykli, bylo je v závodě hodně vidět a jen trošička štěstíčka chyběla k medailovým umístěním. Lépe se tentokrát umístila Hanka, když projela cílem na smolném 4. místě ve své kategorii. Monika měla závod opět rozjetý na vítězství, ale díky defektu nakonec klesla až na 8. místo.

Já jsem s Kanim bohužel sledoval tento závod pouze jako fotograf a tak vám mohu nabídnout v galerii spoustu fotek z Batelova, Čeřínku a Křemešníku. Jako návdevek si můžete stáhnout i tři video sekvence.

karlos
 >>fotky<< 

Created by kerles © 2005