Name:
Pass:

HOME
 
MTB
 
CLIMBING
 
SKIALP
 
SPINNING

sponzořiodkazy
NOVINKY   ČLÁNKY   GALERIE   STAHUJ   FORUM   TEAM 
 
Články:

4.10.2006 Strašidelný les 2006

Přestože se letošní srpen moc nevyvedl, sobotní večer 19.8. se počasí trošku umoudřilo a umožnilo tak desítkám strašidel z okolních i vzdálených lesů, rybníků, bažin a močálů, aby se opět po roce sešly v temném lese mezi Vystrkovem a dálnicí D1 a udělaly tam velikou tajemnou přehlídku svého umění pro místní nezbedné ratolesti.

V temných koutech hlubokého lesa jste tento večer mohli narazit na různé babky kořenářky, čarodějnice, na všelijaké zaklínače, hejkaly, na celé peklo s čerty, na oživlé mrtvoly skrývající se v bažinách nebo na mumii vylézající z rakve. Mezi tím se proháněla různá zdivočelá zvěř. Ze stromů skákaly rozzuřené gorily a výhružnými výkřiky chránily své teritorium. Také jste se mohli zachytit do obrovské pavoučí sítě a stát se obětí nenasytného krvelačného pavouka. Mohli jste vidět Křemílka s Vochomůrkou, Rumcajze s Mankou nebo Červenou Karkulku s vlkem. Uprostřed lesa svítilo světýlko z okna perníkové chaloupky a na palouku za lesem se usídlila tlupa lidožravých žen (chlapy už asi zbaštily). Nad rybníkem rachotili v plné zbroji rytíři a každý, kdo prošel kolem, jim musel pomoci brousit ostří jejich mečů. Po hladině rybníka se pod rouškou tmy snažili přirazit ke břehu piráti a ukrást nějaké neposlušné děcko.

Toto vše letos čekalo na malé hrdiny, kteří se odvážili absolvovat Vystrkovskou stezku odvahy. O kvalitě loňské akce svědčí skutečnost, že se letos sešlo u místního pohostinského zařízení opět více dětí než loni. Celkem 150 mladších či starších nezletilců se zapsalo na seznam zúčastněných a po rozdělení do cca 5ti členných skupinek se postupně vydaly na několikakilometrový strastiplný okruh, na kterém je čekala spousta nečekaných a povětšinou nepříjemných překvapení. Všichni si však počínali statečně, za což byli v cíli odměněni diplomem a medailí, menším či větším plyšákem pro klidné spaní a vlastní pýchou a hrdostí, že to všechno zvládli. V neposlední řadě pak jistě také velkou pochvalou od svých rodičů.

Nakonec je třeba poděkovat všem účastníkům. Zejména strašidlům za spoustu originálních nápadů a energii vloženou do jejich realizace, dále organizátorům za čas, který přípravě celé akce věnovali a také sponzorům a rodičům za jejich příspěvky v jakékoli formě. Celá akce se konala pouze díky těmto lidem, díky nim se opět moc hezky vyvedla a tak se všichni můžeme těšit a připravovat na příští ročník. Ještě je třeba vzít si z celé akce nějaké ponaučení: Buďte všichni hodní, nikoho nezlobte, nikomu neubližujte a věřte, že se pak nebudete muset vůbec ničeho bát ;-)

karlos
 >>fotky<< 

Created by kerles © 2005