Name:
Pass:

HOME
 
MTB
 
CLIMBING
 
SKIALP
 
SPINNING

sponzořiodkazy
NOVINKY   ČLÁNKY   GALERIE   STAHUJ   FORUM   TEAM 
 
Články:

24.11.2006 ZÁPIS ZASEDÁNÍ ÚSTŘEDNÍHO VÝBORU EXTREM TEAMU VYSTRKOV

SEZÓNA 2006

Ke zhodnocení výsledků sezóny 2006 jsme byli sezváni na plenární schůzi výborem zastupitelstva Extrem teamu Vystrkov.

MÍSTO KONÁNÍ:restaurace U elektrarny
ZAČÁTEK:15°° hod
PROGRAM:Zahájení
Projev předsedy
Vyhodnocení výsledků sezóny 2006
Plán na rok 2007
Slavnostní večeře
Kulturní vložka
Diskuse
Závěr

ZÁPIS:

Začátek byl naplánován na třetí hodinu odpolední, kdy předseda Pepa a člen zastupitelstva Karlos zahájili zasedaní. Bohužel teplota zasedací místnosti dosahovala pouze několika málo stupňů a tak se tito dva odvážní členové rozhodli nejprve několik hodin sál zadýchávat a vlastními těly vyhřívat. Jejich snažení každou chvíli narušila servírka s opakovaným dotazem, zda jim jedna krůta k večeři bude stačit. Teprve když teplota v místnosti dosáhla bodu přijatelnosti, dovolil zodpovědný předseda otevření sálu. Začátek se tedy posunul na pozdější hodinu. Zahájení a proslov předsedy neunikl ani těm, kteří se na zasedání dostavili s malým zpožděním.

Mezi prvními dorazili Věra a Luboš ve svých slušivých vaťáčcích. Naštěstí po úctyhodném tříhodinovém výkonu předsedy a našeho člena stačili pouze bundy a mikiny a vaťák tak nebyl již potřeba.V zápětí za nimi se dostavila Soňa v doprovodu Toma a Slovana. Projednával se připravený program a intenzivně se pokračovalo ve vyhřívání sálu. Postupně dorazili další členové teamu. Kolem 19hod se již program rozeběhl v plném proudu. Ti nejlepší a nejvýkonnější byli vyhodnoceni a veřejně pochváleni. Také byly jednotlivě zhodnoceny výsledky závodů letošní sezóny. Předseda rozdělil úkoly a stanovil vysoké, v některých případech až extremní cíle pro rok 2007. Někteří členové budou mít příští sezónu opravdu nelehkou. V půl osmé byla zahájena slavnostní večeře. Jídelníček se skládal z krůty s nádivkou. Jako příloha se podávala okurčička, hořčice, křen a výborné pivo několika druhů.

Pak následovala kulturní vložka. Věra zarecitovala krásnou báseň od Jarka Nohavici – Když byl Pepa ještě mladý. Báseň byla vybrána záměrně, neboť se týká zdravé stravy a výborně tak zapadla do diskutovaného tématu – tréninkový plán roku 2007. Mezi pomlaskávajícími strávníky s mastnými bradami sklidila velký úspěch. Mnozí členové při recitaci souhlasně pokyvovali hlavou, uvědomujíce si hluboký význam recitovaných slov. Kulturní vložka byla završena rozkrojením a spořádáním teamového dortu.

S malým zpožděním, ale přeci dorazili i pozvaní hosté Michal se svou do té doby fiktivní přítelkyní. Jsme rádi, že přijali naše pozvání a Michal nám konečně představil svůj tak utajovaný poklad – Kláru. Kolem půlnoci byli již řádně probrány všechny strategie a plány na příští sezónu a tak byla naše plenární schůze úspěšně zakončena. Ovšem někteří zodpovědní členové vedli diskusi do pozdních nočních hodin!!!

Jak jsem slíbila, přikládám text básně:

Když byl Pepa ještě mladý

Když byl Pepa ještě mladý,
nevěděl si s ničím rady.
Chlastal pivo, jedl ovar,
byl duševní polotovar.
Na všechny se blbě tlemil
a pak přišel strejda Emil.
Vzal si Pepu pěkně stranou:
"Pepo nemáš na vybranou!
Podívej se do zrcadla!
Toho špeku! Toho sádla!"
A hned přidal tichým hlasem:
"Zaprvé je konec s masem!"
Přidává hned druhou radu:
"Jestli nechceš zůstat vzadu
- jabko, hruška, žitný klíček -
toť tvůj nový jídelníček!"
Pepovi jde hlava kolem,
sedí za kuchyňským stolem.
Celý dům už dávno chrní,
Pepa zkouší klíčit zrní.
Sedí jako na jehličí...
Vyklíčí? Či nevyklíčí?
Vyklíčilo! Pepa jásá!
A rovnou to zrní spásá.
K tomu jabko, hrnek mlíka,
podívejte na Pepíka!
Je to Pepa nebo není?
Před očima se nám mění.
Bavit se s ním není hanba,
hlava Havla tělo Ramba.
Strejda Emil kývá hlavou:
"A to vše tou zdravou stravou!"

DODATEK K ZÁPISU : Upozorňujeme všechny členy, že účast byla nutná a neúčast bude zaznamenána ve vašem kádrovém posudku!!!

ZÁPIS PROVEDLA A VŠE ŘÁDNĚ ZDOKUMENTOVALA:Věra
 >>fotky<< 

Created by kerles © 2005