Name:
Pass:

HOME
 
MTB
 
CLIMBING
 
SKIALP
 
SPINNING

sponzoři



odkazy
NOVINKY   ČLÁNKY   GALERIE   STAHUJ   FORUM   TEAM 
 
Články:

22.6.2009 Výsledky z Chýnova 2009
pořadí start. č. kat. jméno čas startu čas cíle výsledný čas
1 23 M1 Tomeček Zdeněk 14:00:00 15:08:21 1:08:21
2 614 D Plecer Míra 14:00:00 15:12:06 1:12:06
3 34 M1 Zikmund Petr 14:00:00 15:13:14 1:13:14
4 217 M3 Reitinger Petr 14:00:00 15:13:25 1:13:25
5 111 M2 Miňha Petr 14:00:00 15:14:59 1:14:59
6 32 M1 Ženíšek Jiří 14:00:00 15:15:33 1:15:33
7 309 M4 Kotrba Jaroslav 14:00:00 15:16:16 1:16:16
8 25 M1 Codl Lukáš 14:00:00 15:16:23 1:16:23
9 110 M2 Ryjáček Filip 14:00:00 15:16:27 1:16:27
10 104 M2 Svoboda Josef 14:00:00 15:17:28 1:17:28
11 114 M2 Balík Rostislav 14:00:00 15:17:51 1:17:51
12 121 M2 Štědrý Adam 14:00:00 15:18:01 1:18:01
13 5 M1 Koten Jiří 14:00:00 15:18:03 1:18:03
14 7 M1 Jenčík Jan 14:00:00 15:18:03 1:18:03
15 21 M1 Recman Jan 14:00:00 15:18:05 1:18:05
16 307 M4 Rybařík Pavel 14:00:00 15:18:35 1:18:35
17 128 M2 Vácha Pavel 14:00:00 15:18:41 1:18:41
18 308 M4 Vach Jiří 14:00:00 15:20:07 1:20:07
19 30 M1 Mareš Petr 14:00:00 15:20:26 1:20:26
20 19 M1 Táborský Zdeněk 14:00:00 15:20:52 1:20:52
21 112 M2 Aujezdecký Josef 14:00:00 15:21:03 1:21:03
22 12 M1 Rothbauer František 14:00:00 15:21:05 1:21:05
23 205 M3 Javorský Jiří 14:00:00 15:22:25 1:22:25
24 134 M2 Oplatek Edvard 14:00:00 15:22:38 1:22:38
25 604 D Hodač Pavel 14:00:00 15:22:38 1:22:38
26 117 M2 Matějček Tomáš 14:00:00 15:23:00 1:23:00
27 207 M3 Laszák Vladimír 14:00:00 15:23:02 1:23:02
28 126 M2 Kratochvíl Martin 14:00:00 15:23:12 1:23:12
29 105 M2 Benda Jan 14:00:00 15:23:41 1:23:41
30 115 M2 Eliáš Petr 14:00:00 15:23:42 1:23:42
31 109 M2 Petrů Michal 14:00:00 15:23:43 1:23:43
32 24 M1 Aron Ondřej 14:00:00 15:23:44 1:23:44
33 303 M4 Vojtěch Jiří 14:00:00 15:24:05 1:24:05
34 106 M2 Honzl Karel 14:00:00 15:24:18 1:24:18
35 219 M3 Šitler Pavel 14:00:00 15:24:21 1:24:21
36 212 M3 Chval Petr 14:00:00 15:24:26 1:24:26
37 10 M1 Koblic Radek 14:00:00 15:24:35 1:24:35
38 613 D Bašíková Zuzka 14:00:00 15:24:37 1:24:37
39 102 M2 Černý Tomáš 14:00:00 15:24:55 1:24:55
40 120 M2 Zahradník Libor 14:00:00 15:25:09 1:25:09
41 131 M2 Eybert Dan 14:00:00 15:25:13 1:25:13
42 4 M1 Ťoupalík Adam 14:00:00 15:25:45 1:25:45
43 605 D Kotek Miloš 14:00:00 15:25:51 1:25:51
44 302 M4 Plocha František 14:00:00 15:25:57 1:25:57
45 103 M2 Kučera Tomáš 14:00:00 15:26:20 1:26:20
46 35 M1 Dvorský Aleš 14:00:00 15:26:26 1:26:26
47 22 M1 Staněk Pavel 14:00:00 15:26:41 1:26:41
48 213 M3 Heřmánek Jaroslav 14:00:00 15:27:30 1:27:30
49 210 M3 Kraus Luděk 14:00:00 15:27:38 1:27:38
50 31 M1 Jirouš Milan 14:00:00 15:27:52 1:27:52
51 33 M1 Fara Tomáš 14:00:00 15:27:54 1:27:54
52 2 M1 Rataj Petr 14:00:00 15:28:16 1:28:16
53 401 Ž Petráková Kamila 14:00:00 15:28:22 1:28:22
54 218 M3 Štumfol Zdeněk 14:00:00 15:28:32 1:28:32
55 20 M1 Kubálek Filip 14:00:00 15:29:15 1:29:15
56 125 M2 Petrášek Pavel 14:00:00 15:29:21 1:29:21
57 203 M3 Pospíchal Miloš 14:00:00 15:29:32 1:29:33
58 209 M3 Slabý Petr 14:00:00 15:31:05 1:31:05
59 607 D Selnar Jiří 14:00:00 15:31:27 1:31:28
60 9 M1 Král Jakub 14:00:00 15:31:46 1:31:46
61 17 M1 Polák Roman 14:00:00 15:31:53 1:31:53
62 3 M1 Beneš Jakub 14:00:00 15:32:08 1:32:08
63 306 M4 Hrubý Radovan 14:00:00 15:32:25 1:32:25
64 606 D Fenclová Dana 14:00:00 15:32:57 1:32:57
65 118 M2 Dvořák Zdeněk 14:00:00 15:32:57 1:32:57
66 132 M2 Budín Jan 14:00:00 15:33:10 1:33:10
67 305 M4 Pacovský Petr 14:00:00 15:33:10 1:33:10
68 130 M2 Honzl Václav 14:00:00 15:34:30 1:34:30
69 133 M2 Lexa Marek 14:00:00 15:34:32 1:34:32
70 6 M1 Michalíček Vojtěch 14:00:00 15:35:18 1:35:18
71 113 M2 Kovač Miroslav 14:00:00 15:36:31 1:36:31
72 15 M1 Novotný Michal 14:00:00 15:36:42 1:36:42
73 116 M2 Vnouček Libor 14:00:00 15:37:22 1:37:22
74 119 M2 Kvasnička Rostislav 14:00:00 15:37:34 1:37:34
75 129 M2 Bronec Pavel 14:00:00 15:37:51 1:37:51
76 201 M3 Kabeš Zdeněk 14:00:00 15:37:56 1:37:56
77 215 M3 Kloboučník Tomáš 14:00:00 15:38:17 1:38:17
78 609 D Hák Jan 14:00:00 15:39:59 1:40:00
79 127 M2 Hes Jan (matka) 14:00:00 15:41:18 1:41:18
80 211 M3 Duspiva Radek 14:00:00 15:42:11 1:42:11
81 611 D Válek Michal 14:00:00 15:43:44 1:43:45
82 107 M2 Dvořák Svatopluk 14:00:00 15:44:17 1:44:17
83 16 M1 Šalát Jiří 14:00:00 15:45:26 1:45:26
84 404 Ž Nádvorníková Kačenka 14:00:00 15:46:21 1:46:21
85 603 D Nováková Alena 14:00:00 15:46:21 1:46:22
86 204 M3 Morava Jaroslav 14:00:00 15:46:39 1:46:39
87 8 M1 Jelínek Lukáš 14:00:00 15:47:22 1:47:22
88 403 Ž Ebertová Linda 14:00:00 15:47:22 1:47:22
89 26 M1 Šimeček Ondřej 14:00:00 15:48:07 1:48:07
90 11 M1 Trýb Vladislav 14:00:00 15:48:30 1:48:31
91 304 M4 Heřmánek Miroslav 14:00:00 15:48:33 1:48:33
92 124 M2 Bartáček Ladislav 14:00:00 15:48:51 1:48:51
93 123 M2 Mrkvica Tomáš 14:00:00 15:49:01 1:49:01
94 608 D Selnarová Šárka 14:00:00 15:49:17 1:49:17
95 122 M2 Kaprál Stanislav 14:00:00 15:49:17 1:49:18
96 1 M1 Šmejkal Dominik 14:00:00 15:49:58 1:49:58
97 101 M2 Šmejkal Martin 14:00:00 15:49:58 1:49:59
98 301 M4 Matějček Milan 14:00:00 15:50:48 1:50:48
99 615 D Šilerová Monika 14:00:00 15:50:49 1:50:49
100 616 D Šiler Luboš 14:00:00 15:50:49 1:50:49
101 216 M3 Michálek Jaroslav 14:00:00 15:51:18 1:51:18
102 602 D Příplata Zdeněk 14:00:00 15:51:19 1:51:19
103 601 D Dvořáková Slávka 14:00:00 15:51:20 1:51:20
104 208 M3 Frait Jiří 14:00:00 15:53:35 1:53:35
105 27 M1 Frayt Jiří 14:00:00 15:56:10 1:56:10
106 402 Ž Loskotová Dominika 14:00:00 15:57:44 1:57:45
107 214 M3 Panovec Petr 14:00:00 16:01:00 2:01:00
108 612 D Válková Alena 14:00:00 16:02:47 2:02:47
109 29 M1 Panovec Petr 14:00:00 16:03:35 2:03:35
110 28 M1 Švarc Jiří 14:00:00 16:07:03 2:07:04
111 14 M1 Roubek Oldřich 14:00:00 16:07:20 2:07:20
112 13 M1 Vondráček Jan 14:00:00 16:07:22 2:07:22
113 18 M1 Musil Jan 14:00:00 16:11:04 2:11:04
114 610 D Laszáková Magdalena 14:00:00 16:21:06 2:21:07

Created by kerles © 2005